OBVESTILA

Nastop ob materinskem dnevu

V četrtek, 23. marca 2023 ob 17. uri, bodo pevci in pevke mlajšega (Cici) in starejšega otroškega zbora OŠ Naklo nastopili na občinski prireditvi ob materinskem dnevu. S pevci se dobimo ob 16.30 v telovadnici OŠ Naklo. Jana Lamberšek Starbek,...

Občinska čistilna akcija (1. 4. 2023)

Letošnja spomladanska čistilna akcija bo organizirana v soboto, 1. 4. 2023,  z zbirnimi mesti  po posameznih lokacijah, na katerih boste zjutraj od 8. do 8.30 ure prejeli vreče in rokavice. Tam se boste dogovorili, katero področje vam bo dodeljeno, da ga počistite....

Prireditev ob materinskem dnevu

Spoštovani starši, občani in občanke! Ob materinskem dnevu vas v četrtek, 23. 3. 2023, ob 17. uri vabimo na prireditev. Prireditev bo v telovadnici Osnovne šole Naklo, nastopajo učenci šole. Vljudno vabljeni!

Kulturni dan za učence 6. in 7. razreda

V četrtek, 23. 3. 2023, bodo imeli učenci 6. in 7. razreda kulturni dan. V Ljubljani se bodo udeležili gledaliških delavnic in si v Mestnem gledališču ljubljanskem ogledali predstavo Teater za telebana. Učenci naj imajo s sabo podlago za pisanje in pisalo. Zbor je v...

Priprave na Cankarjevo tekmovanje za učence 6. in 7. razreda

Letošnje Cankarjevo tekmovanje za učence od 1. do 7. razreda bo 4. aprila. Učence 6. in 7. razredov vabiva na priprave na tekmovanje, kjer se bomo pogovarjali in analizirali letošnjo predpisano zbirko pesmi Ferija Lainščka Ne. Knjigo ste vsi šesto- in sedmošolci...

Javni razpis za vpis v vrtec za šol. leto 2023/2024

Javni razpis za vpis v vrtec za šolsko leto 2023/2024 Spoštovani starši. Objavljamo RAZPIS ZA VPIS OTROK V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024 za sprejem s 1. 9. 2023 (na spodnji povezavi). VLOGO ZA VPIS OTROKA V VRTEC (obrazec na povezavi) je potrebno oddati v času...

Dostopnost