Obetaven začetek bralne značke

15. oktobra, 2024

Avtorica nagrajene in za Cankarjevo priznanje izbrane knjige Bleščivka Špela Frlic je sredi septembra nagovorila in k branju ter sodelovanju na tekmovanju povabila več kot 30 osmošolcev in devetošolcev. Ker je pisateljica tudi profesionalna pripovedovalka, je povedala tudi srhljivo zgodbo, večino časa pa je namenila opisu nastanka svoje knjige Bleščivka.

Z njenim nastopom smo tudi odprli letošnjo sezono bralne značke. Objavljamo prvih 6 učencev, ki so bralno značko že opravili:

Mia Sušnik, 6. b, Lucija Jošt, 6. č, Zala Jelar, 6. č, Vesna Kosem, 7. a, Maša Prevodnik, 7. c, in Tilen Jelar, 8. c. Bravo!

Povabljeni k branju in sodelovanju na Cankarjevem tekmovanju tudi vsi ostali.

Srečanje z lovcema

V ponedeljek, 14. 10. 2024, smo imeli prvošolci centralne šole naravoslovni dan. Odpravili smo se...