TRETJEŠOLCI NA ŠTEFANJI GORI

l

21. maja, 2024

V ponedeljek, 20. 5. 2024, smo imeli športni dan – pohod na Štefanjo goro (748m). Iz parkirišča v Adergasu smo se peš odpravili do bližnjega gozda, kjer smo zagledali oznako za Štefanjo goro. Pot se je kar hitro pričela vzpenjati, zato smo imeli prvi postanek po 15 minutah. Naprej smo hodili v zelo dobrem vzdušju, saj nas je obdajala lepa narava in sončno vreme. Kar hitro smo prišli do lepe jase, kjer smo pred seboj zagledali čudovit razgled na Kamniško-Savinjske Alpe. Pot nas je vodila do cerkve sv. Štefana, kjer smo naredili skupinsko sliko, nato pa se vrnili do kmetije pri Mežnarju in pojedli malico. Malo smo se poigrali, ob poti pogledali travniške rože in srečno prispeli nazaj v Adergas. Imeli smo se super!

Zadnja obvestila:

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Bistra nas je očarala

Bistra nas je očarala

Četrtek, 6. junij 2024, je bil za osmošolce povsem tehničen dan. Podali smo se v muzej Bistra,...

Naravoslovni dan – lovec

Naravoslovni dan – lovec

Učenci prvih razredov podružničnih šol smo se v okviru naravoslovnega dne odpravili do turistične...

Dostopnost