Športni dan – športnovzgojni karton 1.-5. razred

l

16. maja, 2024

V petek, 10. 5. 2024 in sredo, 15. 5. 2024, so učenci razredne stopnje imeli športni dan. Tako kot vsako leto so učenci in učitelji podružničnih šol, obiskali matično šolo, kjer so vsi skupaj opravili testiranje za športnovzgojni karton. Pričeli smo z ogrevanjem, nato so se nekateri pomerili v teku na 600m in 60m, drugi pa s testiranjem v telovadnci. Prvošolci so se s testiranjem srečali prvič in se potrudili, da so dosegli čim boljše rezultate. Učenci 2.-5. razreda pa so imeli cilj, da izboljšajo svoje lanske rezultate.

Učitelji in učiteljice jim čestitamo za njihov trud in uspeh.

Zadnja obvestila:

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Bistra nas je očarala

Bistra nas je očarala

Četrtek, 6. junij 2024, je bil za osmošolce povsem tehničen dan. Podali smo se v muzej Bistra,...

Naravoslovni dan – lovec

Naravoslovni dan – lovec

Učenci prvih razredov podružničnih šol smo se v okviru naravoslovnega dne odpravili do turistične...

Dostopnost