25. aprila, 2024

Učenci 6. in 9. razreda bodo nacionalne preizkuse znanja v letošnjem šolskem letu opravljali:

– v torek, 7. 5. 2024 – slovenščina,

– v četrtek, 9. 5. 2024 – matematika,

– v ponedeljek, 13. 5. 2024 – angleščina za učence 6. razreda in zgodovina za učence 9. razreda.

Učenci bodo na dan preizkusa na oglasni deski pri glavnem vhodu dobili informacijo o tem, v kateri učilnici bodo opravljali preizkus na posamezen dan. Na vratih učilnic bodo viseli sedežni redi, ki naj jih učenci upoštevajo pri razporeditvi po klopeh. V učilnice bodo lahko vstopili ob 7.45, začetek pisanja je ob 8.00. NPZ traja 60 minut.

Po NPZ iz slovenščine imajo učenci 6. razreda pouk po urniku, devetošolci pa priprave na matematiko (2 uri), in sicer v učilnicah:

9. a: Alenka Jekovec (mat 2)

9. b: Petra Peternel (mat 3)

9. c: Katarina Gorenc (tit)

Po NPZ iz matematike imajo učenci 6. razreda pouk po urniku, učenci 9. razreda pa pripravo na NPZ iz zgodovine (2 uri), in sicer v učilnicah:

9. a: Daša Ganna Mahmoud (geo)

9. b: Renata Knap (lum)

9. c: mag. Marjeta Šifrer (zgo)

Po NPZ iz angleščine in zgodovine imajo učenci 6. in 9. razreda pouk po urniku.