Od kviza do plakata

l

24. aprila, 2024

Za nami je že sedma delavnica za krepitev digitalnih kompetenc. Do sedaj smo se naučili veliko o spletnem bontonu, varni rabi interneta in nesovražni komunikaciji. Preizkusili smo se v dveh vrstah spletnih kvizev, in sicer Kahoot! in Quizizz, ki sta ju za nas pripravili naši mentorici. Odpravili smo se na lov za QR kodami, reševali smo tudi spletni vprašalnik, ki je bil narejen v Google obrazcih. Ker pa so naše delavnice zelo praktične, smo se tudi sami naučili izdelati QR-kode, spletne vprašalnike in kviz Kahoot!. Na zadnji delavnici smo preizkusili svoje umetniške sposobnosti, saj smo se naučili izdelati plakate v programu Canva.

Tinkara Jošt, 5. a

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost