Od Janeza Filipiča do kulturnega doma

l

28. marca, 2024

Tilka Hutter, Taja Ovsenik Eržen in Pia Prevodnik iz 9a so pripravile raziskovalno nalogo pri zgodovini na temo “Kulturna ustvarjalnost v mojem kraju” z naslovom Od Janeza Filipiča do kulturnega doma. Punce so se odločile raziskati zgodovino kulturnega doma v Naklem. Raziskovalno nalogo smo poslali na državno tekmovanje Mladih raziskovalcev zgodovine, ki ga že vrsto let organizira Zveza prijateljev mladine Slovenije. Raziskovalno nalogo si lahko ogledate in preberete tudi vi, dobite jo v šolskih knjižnicah Naklo, Duplje in Podbrezje.

mentorici: mag. Marjeta Šifrer in Maja Bajd

Zadnja obvestila:

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Bistra nas je očarala

Bistra nas je očarala

Četrtek, 6. junij 2024, je bil za osmošolce povsem tehničen dan. Podali smo se v muzej Bistra,...

Naravoslovni dan – lovec

Naravoslovni dan – lovec

Učenci prvih razredov podružničnih šol smo se v okviru naravoslovnega dne odpravili do turistične...

Dostopnost