Božično-novoletna prireditev v Dupljah

19. decembra, 2023

V ponedeljek, 18. 12. 2023 , smo učenci PŠ Duplje ob pomoči učiteljic ustvarili čaroben in prazničen večer. Pozornost in spoštovanje smo namenili naši Sloveniji, ki 26. decembra praznuje dan samostojnosti in enotnosti.

V pravljični deželi smo se skupaj s palčki veselili zime, njenih radosti in prazničnih dni. Brez daril, ki so jih palčki postavili pod smrečico, si praznikov skoraj ne moremo predstavljati.

Pokukajte pod smrečico, morda so obiskali tudi vas.

Čisto, čisto tiho, stopajo copatki…