Park Arboretum pozimi

l

14. decembra, 2023

Park Arboretum Volčji Potok ni lep samo spomladi temveč tudi pozimi.

To so lahko začutili in videli tudi učenci 3. razredov, saj so imeli tam naravoslovni dan. Zimski sprehod po parku nas je vodil mimo jezer, po katerih so se sprehajale race. Podrobneje smo spoznali različna drevesa in grme. Veliko zanimivega smo izvedeli tudi o kaktusih. Ker smo bili tihi, smo imeli priložnost videti tudi veverice in ptice. Poleg opazovalnega in raziskovalnega dela na prostem so učenci v učilnici reševali zanimive naravoslovne naloge.

Mateja Jarc

Zadnja obvestila:

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Bistra nas je očarala

Bistra nas je očarala

Četrtek, 6. junij 2024, je bil za osmošolce povsem tehničen dan. Podali smo se v muzej Bistra,...

Naravoslovni dan – lovec

Naravoslovni dan – lovec

Učenci prvih razredov podružničnih šol smo se v okviru naravoslovnega dne odpravili do turistične...

Dostopnost