Novoletna prireditev – PŠ Podbrezje

14. decembra, 2023

Leto 2023 se počasi izteka in prišel je čas, da ga v slovo pozdravimo s prireditvijo. V Podbrezjah smo zato vsem, ki so nam bili pripravljeni prisluhniti, pričarali prazničen večer.

December je mesec številnih praznovanj, med drugimi praznuje tudi naša država Slovenija. 26. decembra obeležujemo dan samostojnosti in enotnosti, zato so učenci na prireditvi s ponosom zapeli slovensko himno in našo državo pozdravili s čudovitimi verzi.

Na prireditvi pa seveda ni manjkalo praznično obarvanih besed, plesa, petja, igranja na inštrumente, podajanja receptov za lepši dan in dobro voljo, pa tudi čaranja. To je bilo zagotovo nekaj posebnega.

Učenci so z velikim ponosom nastopili pred starši in drugimi obiskovalci, jih vsaj za trenutek odvrnili od vsakdanjih skrbi in jim pričarali nasmeh na obraz.

Učenci in zaposleni tudi vam iz srca želimo,

da v letu 2024

najdete tiste drobne poti,

ki vodijo od srca do srca.

In tiste, ki peljejo k uspehu,

sreči, zdravju in zadovoljstvu.

učitelji PŠ Podbrezje