Šolsko tekmovanje iz računalniškega razmišljanja ACM Bober

11. decembra, 2023

Na šolskem tekmovanju iz računalniškega razmišljanja ACM Bober je letos tekmovalo skoraj 29.000 tekmovalcev. Na naši šoli so bronasta priznanja dosegli:

4. razred: Bine Jazbec Beširević, Tim Rozman

5. razred: Zala Jelar, Ava Košec, Oskar Marinšek, Krištof Plut, Danaja Švegelj

6. razred: Sara Benedičič, Tevž Ovsenik Eržen, Maša Prevodnik

7.razred: Anže Hvasti

8.razred: Žiga Ovsenek, Oskar Šavs

Na državno tekmovanje se je uvrstil Anže Hvasti.

Vsem tekmovalkam in tekmovalcem čestitava.

Mentorja: Danica Mati Djuraki, Marko Poličar