Šolsko tekmovanje iz logike

13. oktobra, 2023

Šolsko tekmovanje iz logike je bilo v četrtek, 28. 9. 2023.

Bronasto priznanje so osvojili naslednji učenci:

4. razred

Andraž Rožman, Maj Zakrajšek, Bine Jazbec Beširević, Mark Babič in Erazem Ekar

5. razred

Lenart Rožman, Zala Jelar, Ula Kokol, Lucija Jošt, Brina Lovšin, Timotej Bajd, Tinkara Jošt, Mia Laketić, Lan Kocjan, Matic Falle, Zoja Tanšek, Naja Šeruga, Ava Košec, Danaja Švegelj, Mana Kovač, Oskar Marinšek in Nace Žiberna

6. razred

Sara Benedičič, Maša Prevodnik in Miša Lan

7. razred

Anže Hvasti, Eva Jeglič, Asija Čekić, Ajna Čekić, Tilen Jelar

Priznanje za sodelovanje iz logike so osvojili:

8. razred

Eva Vrtač, Emilija Koštrun, Luka Atanasov, Oskar Šavs