Zdravstvena vzgoja v 4. razredu

l

9. oktobra, 2023

V ponedeljek, 9.10.2023, smo imeli učenci 4.a in 4.b razreda zdravstveno vzgojo. Obiskal nas je gospod Matjaž Livk iz Centra za krepitev zdravja. Za nas je pripravil predavanje o oživljanju. Najprej nam je ob pomoči pravljice o telesnih organih predstavil delovanje srca, možganov in pljuč. Povedal nam je tudi, kako ravnamo, če opazimo nezavestnega (negibnega, neodzivnega) človeka. V nadaljevanju nam je prikazal temeljne postopke oživljanja in nas seznanil z napravo AED (avtomatski zunanji defibrilator). Predavanje je bilo zelo poučno.

Zadnja obvestila:

Kulturni dan v Tržiču

Kulturni dan v Tržiču

V sredo, 12. 6. 2024, smo imeli učenci 4. razredov kulturni dan. Odpravili smo se v Tržič, kjer...

Bistra nas je očarala

Bistra nas je očarala

Četrtek, 6. junij 2024, je bil za osmošolce povsem tehničen dan. Podali smo se v muzej Bistra,...

Naravoslovni dan – lovec

Naravoslovni dan – lovec

Učenci prvih razredov podružničnih šol smo se v okviru naravoslovnega dne odpravili do turistične...

Dostopnost