Šolska gledališka skupina počastila tudi dan učiteljev

l

8. oktobra, 2023

Člani šolske gledališke skupine so v začetku tega leta izvedli štiri ponovitve dramskih prizorov iz 20. in 21. stoletja, ki so jih na oder postavili že konec preteklega šolskega leta.

Dinamični in raznovrstni prizori so očarali najprej vrstnike v 7., 8. in 9. razredu, naposled pa navdušili še učiteljski zbor. Ponovitev zanje je bila izvedena ravno v četrtek, 5. oktobra, kar ni naključje. Gledališčniki so tako slavnostno počastili njihov dan, dan učiteljev. Za dovršeno izvedbo prizorov so bili nagrajeni z bučnim aplavzom.

Z veseljem sporočamo, da gledališka skupina že snuje novo predstavo.

Zadnja obvestila:

Zbiralna akcija papirja

Zbiralna akcija papirja

V torek, 14. 5. 2024, smo v okviru tehniškega dneva organizirali zbiralno akcijo odpadnega...

Dostopnost