20. stoletje

l

6. oktobra, 2023

V četrtek, 6. 10. 2023, smo imeli učenci devetih razredov kulturni dan s poudarkom na 20. stoletju. Zbrali smo se ob 7. 40 pred večnamensko dvorano. Ogledali smo si kar nekaj dramskih prizorov, med drugimi tudi pevski nastop in monolog, kamor smo bili vključeni gledalci. Po koncu smo se razdelili v skupine po razredih. Imeli smo tri različne delavnice. Naslov prve delavnice je bil Politični zemljevid sveta se stalno spreminja, ki jo je vodila učiteljica Daša Ganna Mahmud. Izdelovali smo različne plakate in jih predstavili. Nato smo imeli malico. Po malici je sledila druga delavnica z naslovom Ekspirimenti v psihologiji, s katerim smo dokazali, da smo ljudje zelo povezani in zaupamo mnenju drugim. Delavnico sta vodili psihologinja Teja Štefančič in Nika Kristan. Zadnja pa je imela poudarek na citatih, ki smo jih izdelovali v knjižnici. S poukom smo končali 12.20.

Besedilo: Maša Lotrič, 9. b

Fotografije: Katja Marinšek, 9. b, Pia Prevodnik, 9. a

Zadnja obvestila:

Zbiralna akcija papirja

Zbiralna akcija papirja

V torek, 14. 5. 2024, smo v okviru tehniškega dneva organizirali zbiralno akcijo odpadnega...

Dostopnost