Obisk 1. razreda OŠ Naklo

l

25. junija, 2023

Obiskali smo prvi razred OŠ Naklo, kjer so nas učenci, učiteljica Maja in vzgojiteljica Damjana toplo sprejeli. Učenci so nam pokazali, kaj vse počnejo v šoli. Skupaj smo prepevali, plesali, igrali na inštrumente, se igrali besedne igre in se zabavali. Tudi mi smo pokazali, kaj smo se naučili v vrtcu, na koncu pa ugotovili, da v šoli ni tako zelo drugače in da se tudi v šoli lahko zabavaš in igraš. Imeli smo se super. Hvala, Maja in Damjana, za prijetno urico.

Sedaj ko smo obiskali 1. razred v centralni in obeh podružničnih šolah, nas prav nič ne skrbi prvi šolski dan.

Pripravila: Saša Meglič

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost