Utrinki z mladinskega tabora v Kočevju

l

19. junija, 2023

Nekateri učenci od 5. do 8. razreda so se med vikendom od 16. do 18. 6. 2023 udeležili mladinskega tabora v Kočevju. Bivali smo v CŠOD Jurček, kjer so nam pripravili pester in aktiven program ter odlično kuhali. Na taboru so se učenci preizkusili v lokostrelstvu in v vožnji s kanuji, obiskali smo bližnjo razgledno točko, kraško jamo in v gozdu odkrivali živalske sledi, gotovo pa nam bo najbolj v spominu ostalo namakanje nog v Kočevskem jezeru, večerni sladoled v mestu in razgibana vožnja z vlakom. Na taboru so marsikateri učenci spletli nova prijateljstva in se prijetno družili, zato se prihodnjega tabora že zdaj neizmerno veselimo!

Spremljevalke Eli Miklavčič, Andreja Hafner Krek in Teja Štefančič

Zadnja obvestila:

Jezero je, jezera nej

Jezero je, jezera nej

Šestošolci smo sredo preživeli na ekskurziji. Bila je izjemno zanimiva, mi pa tudi zelo radovedni....

Dostopnost