Orientacijski pohod »Od Podbrezij do Dupelj«

l

8. junija, 2023

Kljub dežju, a prijetnim temperaturam smo z učenci PŠ Podbrezje izvedli Orientacijski pohod. Poimenovali smo ga »Od Podbrezij do Dupelj«. V šoli smo se najprej dobro pripravili na pot in se razdelili v sedem skupin. Skupino so sestavljali učenci do 1. do 5. razreda in imeli so vodjo. Učenci so v šoli najprej opravljali različne zabavne naloge in razvijali socialne veščine. Nato smo se peš odpravili proti Dupljam. Pot je bila zabavna, zanimiva, poučna in deževna. Med hojo in opazovanjem smo poslušali dežne kapljice in jih spretno lovili na dežnike. Cilj pohoda je bil v šoli v Dupljah, kjer so na zelo lepo sprejeli in nam postregli s toplim čajem.

Naslednji dan smo z učenci opravili evalvacijo dneva dejavnosti. Učenci so zapisali, da so bile naloge zabavne, dan prijeten in sproščujoč. V prihodnje si želijo več matematičnih nalog, kolesarjenje, tek, nogometne naloge in lov na skriti zaklad.

Pohvale učencem za odlično pripravo na deževen dan dejavnosti in zavzeto delo.

Mateja Jarc in Tanja Kokalj

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost