Obisk bodočih prvošolcev na PŠ Podbrezje

l

2. junija, 2023

V Podružnični šoli Podbrezje so nas v sredo, 31. 5. 2023, obiskali bodoči prvošolci. Najprej smo se spoznali, jim zapeli pesmico o metuljčku Cekinčku, nato pa smo jim predstavili nekaj aktivnosti, ki jih počnemo pri pouku v 1. razredu.

Skupaj smo raziskovali svoja čutila za vonj, tip in sluh. Preizkusili smo se v štetju in vidnem razlikovanju črk. Naredili smo nekaj vaj za razvijanje fine motorike in grafomotorike ter se celo preizkusili v pisanju črk.

Obisk smo zaključili z igro na igralih za šolo. Bilo je zelo zabavno. Komaj čakamo, da se septembra spet srečamo.

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost