Četrtošolci na Češkem – 3. dan (Erasmus+)

31. maja, 2023

Kje ste danes preživeli dan? V živalskem vrtu in na Vysočini.

Kaj vas je najbolj navdihnilo? Živalski vrt in druženje s češkimi prijatelji.

Top 3 dogodki današnjega dne:

• ZOO
  • druženje s češkimi prijatelji
  • delanje zastave

Danes smo do konca spakirali in se odpravili na zajtrk. Z avtobusom smo se odpeljali v ZOO v Brnu. Zelo smo se zabavali in čakala nas je dolga vožnja do Vysočine. Imeli smo zelo dobro kosilo. Kasneje smo se spoznali s češkimi prijatelji, s katerimi smo v skupinah izdelali zastave prijateljstva. Šli smo na kratek pohod in zvečer v hotelu prebrali dve zgodbici.

3 stvari, ki si jih želimo za jutri:

• sobo pobega
  • sladoled (zmrzlina)
  • kopanje

Danes poročajo Češke krone (Tinkara, Mia, Živa, Manuel, Jan in Oskar)