Strunjan – 3. dan

l

24. maja, 2023

Danes smo odšli na zajtrk ob 7.30, bil nam je zelo všeč. Potem smo se odpravili na bazen, kjer smo se spet učili plavati. Pri pouku smo spoznavali rastline, ki rastejo v teh krajih. Popoldne smo odšli na bazen ali plažo in je bilo zelo zanimivo. V morju smo videli veliko vijoličnih in belih klobukov, zaradi katerih nismo upali skočiti v vodo. Po daljšem odmoru smo na obali nadaljevali s poukom. Najbolj smo se razveselili športnih iger in filmskega večera.

Vaši četrtošolci (4. a in 4. D)

Zadnja obvestila:

Strunjan – 4. dan

Strunjan – 4. dan

NAJ NAJ pouk ob obaliiskanje školjk in polževpohod v Pirankopanje v Fiesinakupovanje, sladoled,...

Strunjan – 2. dan

Strunjan – 2. dan

dav dav dav dav sdr dav dav dav sdr sdr sdr Na bazenu smo se naučili veliko novega. Najbolje nam...

Dostopnost