Pevke zlate z odliko

18. maja, 2023

V četrtek, 11. maja 2023, se je MPZ Naklo po uspešnem nastopu na območni reviji udeležil regijskega tekmovanja otroških in mladinskih pevskih zborov Gorenjske v Gorenji vasi. Skupaj s korepetitorko Klaro Maljuga in zborovodkinjo Jano Lamberšek Starbek so se pevke predstavile s sporedom, v katerem so pokazale vse svoje pevsko znanje ter muzikalnost. Skladbe Igra v kolo jabolko, Pomlad, Shenandoah ter Svet prelep je so zazvenele jasno, suvereno, predvsem pa občuteno. Vse to je bila pika na i izrednemu dosežku, saj je zbor prvič dosegel zlato priznanje z odliko.

Hvala pevkam za izjemen dosežek!

zborovodkinja Jana Lamberšek Starbek

Vabljeni k poslušanju: