Uradni rezultati državnega tekmovanja iz angleščine za 7. razred

l

2. maja, 2023

Znani so uradni rezultati državnega tekmovanja iz angleščine za 7. razred. Nanj so se uvrstile tri skupine sedmošolcev. Tekmovalci so morali posneti kratek film na temo, kakšne bi bile prednosti življenja brez pametnih telefonov, tablic, računalnikov, kako se ponovno naučiti komunicirati »face to face«, kako koristno in učinkovito preživljati prosti čas brez elektronskih naprav.

Emilija Koštrun, Lina Rakovec in Veronika Žepič iz 7.a so s svojim kratkim filmom z naslovom Life Unplugged: Travel Back in Time dosegle odlično 6. mesto v državi in prejele zlato priznanje. Skupina deklet iz 7. c, ki so jo sestavljale Nina Jarc, Eva Jošt, Tia Kocjan, Neva Renko in Zala Škrjanc, pa so s svojim filmom Friends are better than wi-fi osvojile bronasto priznanje.

Oba nagrajena filma si lahko pogledate na priloženih povezavah.

Travel Back in Time

Friends are better than wi-fi

Vsem nagrajenkam pa iskreno čestitava za njihov uspeh.

Katja Marenk in mag. Vera Stoilov Spasova

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost