Zbirni center Zarica

l

28. marca, 2023

V mesecu marcu smo četrtošolci obiskali Zbirni center Zarica. Najprej smo si ogledali, kako čistijo cevi, nato pa je sledil ogled filma o delovanju čistilne naprave. Sprehodili smo se po zbirnem centru ter si ob tem ogledali čistilno napravo. Zaposleni so nam pokazali tudi prostor, v katerem hranijo nevarne odpadke. Ogledali smo si lahko tudi, kako stiskajo odpadke ter kako jih ločujejo. V enem izmed kontejnarjev smo našli plišastega medvedka. Vodič nam je povedal, da ga bodo shranili v trgovino z rabljenimi stvarmi in morda najde novega lastnika. Spoznali smo veliko zanimivega in se imeli lepo.

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost