Zbirni center Zarica

l

28. marca, 2023

V mesecu marcu smo četrtošolci obiskali Zbirni center Zarica. Najprej smo si ogledali, kako čistijo cevi, nato pa je sledil ogled filma o delovanju čistilne naprave. Sprehodili smo se po zbirnem centru ter si ob tem ogledali čistilno napravo. Zaposleni so nam pokazali tudi prostor, v katerem hranijo nevarne odpadke. Ogledali smo si lahko tudi, kako stiskajo odpadke ter kako jih ločujejo. V enem izmed kontejnarjev smo našli plišastega medvedka. Vodič nam je povedal, da ga bodo shranili v trgovino z rabljenimi stvarmi in morda najde novega lastnika. Spoznali smo veliko zanimivega in se imeli lepo.

Zadnja obvestila:

Strunjan – 4. dan

Strunjan – 4. dan

NAJ NAJ pouk ob obaliiskanje školjk in polževpohod v Pirankopanje v Fiesinakupovanje, sladoled,...

Strunjan – 3. dan

Strunjan – 3. dan

Danes smo odšli na zajtrk ob 7.30, bil nam je zelo všeč. Potem smo se odpravili na bazen, kjer smo...

Dostopnost