Zbiralna akcija starega papirja

22. marca, 2023

V torek, na prvi pomladni dan, 21. 3. 2023, smo v okviru tehniškega dneva organizirali zbiralno akcijo odpadnega papirja. Papir smo zbirali v Naklem, Podbrezjah in Dupljah.

Na podružnični šoli v Podbrezjah so učenci zbrali 5900 kg papirja, v Dupljah 6620 kg papirja ter v Naklem 22400 kg papirja. Skupaj smo zbrali skoraj 35000 kg odpadnega papirja.

Dežurnim učencem so se tokrat pridružili tudi prijatelji iz Francije, Danske in Nemčije, s katerimi sodelujemo pri projektu Erasmus+ z naslovom Socialna vključenost in varstvo okolja.

Vsi dežurni učenci so se s svojim delom zelo dobro izkazali. Akcija je lepo potekala, okolica pa ostala čista.

Hvala vsem, ki ste pridno zbirali star papir, hkrati pa vas vabimo, da pridno zbirate papir še naprej. Jeseni nas čaka nova akcija.

Šolska skupnost OŠ Naklo