Vesela šola Rezultati šolskega tekmovanja

l

17. marca, 2023

V sredo, 8. 3. 2023, je potekalo šolsko tekmovanje Vesela šola. 

Sodelovalo je 49 tekmovalcev. Dosegli so zelo dobre rezultate.

Bronasto priznanje so prejeli: Timotej Bajd, Lenart Rožman, Lucija Jošt, Lorena Huremović, Andrej Štefe, Mia Laketić, Ajda Rapić, Jerca Hutter, Alma Tirović, Emilija Koštrun, Lina Rakovec, Maša Kavčič Rozman, Tilka Hutter, Klara Uranič in Tjaša Kuzmič.

Na državno tekmovanje so se uvrstili: Timotej Bajd, Lenart Rožman, Lucija Jošt, Ajda Rapić, Emilija Koštrun, Lina Rakovec, Luka Atanasov, Ajda Jošt, Veronika Žepič, Maša Kavčič Rozman, Tilka Hutter, Taja Ovsenik Eržen, Klara Uranič, Elizabeta Plut, Suzana Rutar, Tjaša Kuzmič. Državno tekmovanje bo 12. 4. 2023.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

Mentorice Ksenija Bucalo, Nataša Indjić, Daša Ganna Mahmoud in Meta Koželj

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost