Rezultati šolskega tekmovanja iz angleščine za 7. razred

l

17. februarja, 2023

V sredo, 15. 2. 2023, je bil rok za oddajo izdelkov za šolsko tekmovanje iz angleščine za 7. razred. Učenci so morali posneti kratek film na temo »Life Unplugged«, v katerem so prikazali, kakšne bi bile prednosti življenja brez uporabe elektronskih naprav in zaslonov. Svoje izdelke so oddale štiri skupine. Na državno tekmovanje, ki bo 22. 3. 2023, se je uvrstila po ena skupina iz vsakega 7. razreda. V 7. a so film posnele Emilija Koštrun, Veronika Žepič in Lina Rakovec. V 7. b skupino sestavljajo Nika Klančar, Katka Gril, Eva Vrtač in Sara Tanšek. V 7. c pa so se potrudile Tia Kocjan, Neva Renko, Zala Škrjanc, Eva Jošt in Nina Jarc.

Vsem skupinam želiva veliko uspeha.

mentorici Katja Marenk in mag. Vera Stoilov Spasova

Zadnja obvestila:

Vandranje po Salzburgu

Vandranje po Salzburgu

Sobota, 25. marec 2023, je bila za sedmošolce, ki obiskujemo izbirni predmet nemščina, rezervirana...

Mama, ta roža je zate!

Mama, ta roža je zate!

Vsaka mama je prava mama,dana za srečo in na veselje. Prava. In ena sama.Za vse življenje. (Tone...

Dostopnost