Cobiss+ (spletni katalog knjižnice) in sBiblos (portal za izposojo e-knjig za domače branje)

l

16. februarja, 2023

Spoštovani.

V dokumentu so napisana skrajšana navodila za uporabo spletnega knjižničnega kataloga Cobiss. Dodana so tudi navodila za uporabo portala sBiblos, ki učencem tretjega triletja osnovne šole omogoča izposojo e-knjig za domače branje.

Ob tem sporočamo še to, da smo s februarjem vsem učencem vključili e-obveščanje iz sistema Cobiss (npr. tri dni pred potekom roka izposoje prejmete sporočilo na e-naslov, da je potrebno vrniti knjige ali jih podaljšati).

Za vsa dodatna vprašanja sem vam na voljo na telefonu knjižnice 04/2770118 ali e-naslovu tadeja.cesen@os-naklo.si.

Naklo, februar 2023

Tadeja Česen Šink, knjižničarka

Zadnja obvestila:

Vandranje po Salzburgu

Vandranje po Salzburgu

Sobota, 25. marec 2023, je bila za sedmošolce, ki obiskujemo izbirni predmet nemščina, rezervirana...

Mama, ta roža je zate!

Mama, ta roža je zate!

Vsaka mama je prava mama,dana za srečo in na veselje. Prava. In ena sama.Za vse življenje. (Tone...

Dostopnost