IMAMO ŽE 10 PLANINCEV!

l

16. januarja, 2023

Planinci se zavedamo, da ni nič bolj osvežilnega kot svež, gorski zrak. S hojo v hribe ne izboljšamo samo fizične pripravljenosti, ampak se tudi za nekaj časa umaknemo iz ¨resničnega sveta¨, spoznamo nove prijatelje.

Ravno to je bil razlog, da smo v soboto zgodaj vstali in se podali na, s soncem obsijano, Bistriško planino (1057 m). Pot ni bila pretirano zahtevna, vendar smo bili na cilju vseeno prijetno utrujeni. Pri koči smo se okrepčali in nabrali novo energijo za spust v dolino. Pot smo si krajšali z različnimi igrami.

Vabimo vas na naslednji izlet. Kam? To naj zaenkrat ostane še skrivnost … 🙂

Planinski pozdrav!

Zadnja obvestila:

Mačje mesto

Mačje mesto

Prvošolci smo spoznali Mačka Murija in se za en dan preselili v Mačje mesto. V tem mestu imamo...

SLOVENSKI KULTURNI PRAZNIK

SLOVENSKI KULTURNI PRAZNIK

Slovenski kulturni praznik obeležujemo 8. februarja, na obletnico smrti našega največjega pesnika...

Dostopnost