Jaz pa pojdem … z lučko na lučke

l

27. decembra, 2022

Nič zato, če je ob petih že temno. Čelke na glavo in pot pod noge…

Tako smo razmišljali z 29 prvošolci, ki imajo radi pohodništvo. Spoznali smo, kako se dobro izkoristi dan. Iz Nakla smo se v ponedeljek, 19. 12. 2022, peš odpravili v Kranj in občudovali lepo okrasitev. Pogreli smo se v Starem Mayerju in okrepčali s sveže ocvrtimi miškami in toplim čajem. Ves čas nas je spremljala božična glasba, zato smo se tudi malo zavrteli.

Presenečenje nas je čakalo pri gradu Khislstein, saj so posebej za nas podaljšali čas ogleda prekrasne okrasitve z lučkami. Ravno prav utrujeni po 5 km hoje smo stekli svojim staršem v objem. Pričakali so nas kar v Kranju. Otroci so navdušeni pripovedovali, da želijo to pot prehoditi še kdaj skupaj s svojo družino.

učiteljice Maja, Nataša in Damjana

Zadnja obvestila:

Zbiralna akcija papirja

Zbiralna akcija papirja

V torek, 14. 5. 2024, smo v okviru tehniškega dneva organizirali zbiralno akcijo odpadnega...

Dostopnost