Okrašena drevesa

l

5. decembra, 2022

Na tehniškem dnevu so nekatere skupine izdelovale okraske iz odpadne embalaže. Na pločevinaste pokrovčke so z akrilnimi barvami slikali praznične motive (snežake, nogavičke, smrečice, snežinke …). Učenci iz višjih razredov so v pokrovčke naredili luknjice za vrvico. Tik pred začetkom adventa so četrošolci in petošolci z okraski okrasili smreko pred šolo in javorje ob šolskem igrišču, ki so že odvrgli jesenske liste. Okraski se na njihovih golih krošnjah zelo dobro vidijo. Pri obešanju okraskov na višje veje sta priskočila na pomoč hišnika, učenci pa so zraven peli božične pesmi.

Zadnja obvestila:

Hej, Bled, prekrasen si!

Hej, Bled, prekrasen si!

Drugošolci centralne šole smo imeli zaključno ekskurzijo na Bled in v Lesce. V regatnem centru smo...

Dostopnost