KOŠARKA – šolsko prvenstvo

18. novembra, 2022

V četrtek, 17.11.2022 se je naša ekipa udeležila predtekmovanja v medobčinskem šolskem prvenstvu v košarki za učence 9. razredov in mlajših. V skupini se je pomerila z ekipami OŠ Simona Jenka, OŠ Matije Čopa in OŠ Predoslje. Po bledi predstavi na prvi tekmi, ko so morali priznati premoč favoritom prvenstva OŠ Simona Jenka, so fantje v nadaljevanju prikazali boljšo igro in po napetih končnicah, na naslednjih dveh tekmah zabeležili dve zmagi.

Rezultati:

OŠ NAKLO : OŠ Simona Jenka 13 : 53

OŠ NAKLO : OŠ Matija Čopa 25 : 22

OŠ NAKLO : OŠ Predoslje 28 : 27

Vsem udeležencem tekmovanja čestitke za srčno igro.