Na zaključek Bralne značke je prišla Nataša Konc Lorenzutti!

l

26. septembra, 2022

Ker nam je na koncu lanskega šolskega leta zagodla bolezen, nismo uspeli nagraditi naših bralcev za uspešno opravljeno Bralno značko. Tako smo to storili prejšnji teden! Vse učence, ki so lansko šolsko leto pridno brali, smo nagradili z zaključno prireditvijo in obiskom pisateljice, pesnice in igralke Nataše Konc Lorenzutti, ki se je tudi šolala na naši šoli. 

Devetošolke so gospo sprejele s pesmijo, nato pa smo nadaljevali s kamišibajem in pripovedovanjem različnih zgodb ter pogovorom o pisateljičinem življenju. Starejši učenci, samo najpogumnejši, so del zgodbe tudi zaigrali.

S prireditvijo smo otvorili tudi začetek branja za Bralno značko za novo šolsko leto.

Učenci predmetne stopnje, vabljeni v knjižnico na pogovor o prebranih knjigah:

– v sredo 6. uro (urnik A),
– v četrtek 6. uro (urnik B) in

– vsak petek preduro.

Zadnja obvestila:

Zbirni center Zarica

Zbirni center Zarica

V mesecu marcu smo četrtošolci obiskali Zbirni center Zarica. Najprej smo si ogledali, kako...

Vandranje po Salzburgu

Vandranje po Salzburgu

Sobota, 25. marec 2023, je bila za sedmošolce, ki obiskujemo izbirni predmet nemščina, rezervirana...

Mama, ta roža je zate!

Mama, ta roža je zate!

Vsaka mama je prava mama,dana za srečo in na veselje. Prava. In ena sama.Za vse življenje. (Tone...

Dostopnost