Kulturni dan za 7. razred

7. junija, 2022

Kulturni dan

Danes 3.6.2022 smo se učenci 7. razredov ob 8.20 zbrali v glasbeni učilnici. Prvo uro nam je učitel Marko Kavčič predaval o bontonu v gledališču. Drugo uro smo se odpravili v jedilnico. Tam zo nas čakali prosti sedeži. Ko smo se udobno namestili smo začeli poslušati baročno glasbo. Ta je trajala eno šolsko uro. Po malici se je usak razred odpravil v njihovo učilnico. Tam smo napisali kritiko prejšne ure baročne glasbe. Po glavnem odmoru smo se usi trije razredi zbrali v likovni učilnici kjer smo izvedeli veliko novega o arhitekturi in arhitektih. Po predavanju smo imeli delavnico izdelali smo lučko znanega arhitekta.

Maša Lotrič 7. b

Sankanje v Dupljah

Danes, 26. 1. 2023, so prvošolci, drugošolci in tretješolci cel dan preživeli na snegu. Na bližnjem hribu so uživali v sankanju in ostalih zimskih radostih. Imeli smo se res lepo.

Ksenija Bucalo