Strunjan – 4. dan

l

26. maja, 2022

Tudi to jutro smo se zbrali na zbirnem mestu in odšli na okusen zajtrk. Nato smo se na travniku pred hotelom igrali športne igre. Sledilo je risanje pokrajine po opazovanju. Dan smo nadaljevali s plavanjem in se pripravili na popoldanski plavalni preizkus. Popoldne smo spoznavali drevesa in grme v naši okolici, zvečer pa smo dan zaključili z ogledom filma.

Samo za vas napisala Zoja Kramar, 4. b.

Zadnja obvestila:

Pesem za bonbon

Pesem za bonbon

Vsako leto 21. marca obeležujemo svetovni dan poezije. To je priložnost, da počastimo pesnike za...

Zbirni center Zarica

Zbirni center Zarica

V mesecu marcu smo četrtošolci obiskali Zbirni center Zarica. Najprej smo si ogledali, kako...

Vandranje po Salzburgu

Vandranje po Salzburgu

Sobota, 25. marec 2023, je bila za sedmošolce, ki obiskujemo izbirni predmet nemščina, rezervirana...

Dostopnost