VESELI DECEMBER

l

7. januarja, 2024

December je bil poln pestrih dejavnosti. V oddelku 3 smo pekli piškote, sejali božično žito, izdelovali okraske za novoletno jelko, prepevali božične pesmi in brali božične pravljice. Ogledali smo si božično-novoletno razstavo v Graščini in se pogovarjali o praznikih in o tem, kako jih lahko nekomu polepšamo. Pisali smo pismo dedku Mrazu, ki nas je tudi obiskal in obdaril, obiskala pa nas je tudi gospa iz Centra za zdravje, s katero smo se pogovarjali o higieni rok in nosnih muckah.

Leto smo sklenili s koledovanjem po vrtcu in šoli, kjer smo v vsakem oddelku in razredu zapeli nekaj pesmic in voščili srečno novo leto. Za otroke je bila to posebna izkušnja, veseli pa so bili tudi vsi, ki smo jih obiskali.

Pripravila: Saša Meglič

Zadnji dogodki:

ZBIRAMO ZA ZAVETIŠČE

ZBIRAMO ZA ZAVETIŠČE

Dragi starši, otroci in zaposleni vrtca Mlinček! Tudi letošnja akcija "Zbiramo za zavetišče," je...

Obisk reševalca

Obisk reševalca

V sredo, 20.3.2024 nas je v vrtcu Jelka obiskal reševalec. Razkazal nam je reševalno vozilo,...

Obisk Pasavčka

Obisk Pasavčka

V petek, 15.3.2024, nas je v vrtcu Jelka obiskal Pasavček v spremstvu sodelavke APV. Vsi smo se ju...

Dostopnost