VESELI DECEMBER

l

7. januarja, 2024

December je bil poln pestrih dejavnosti. V oddelku 3 smo pekli piškote, sejali božično žito, izdelovali okraske za novoletno jelko, prepevali božične pesmi in brali božične pravljice. Ogledali smo si božično-novoletno razstavo v Graščini in se pogovarjali o praznikih in o tem, kako jih lahko nekomu polepšamo. Pisali smo pismo dedku Mrazu, ki nas je tudi obiskal in obdaril, obiskala pa nas je tudi gospa iz Centra za zdravje, s katero smo se pogovarjali o higieni rok in nosnih muckah.

Leto smo sklenili s koledovanjem po vrtcu in šoli, kjer smo v vsakem oddelku in razredu zapeli nekaj pesmic in voščili srečno novo leto. Za otroke je bila to posebna izkušnja, veseli pa so bili tudi vsi, ki smo jih obiskali.

Pripravila: Saša Meglič

Zadnji dogodki:

Kros v vrtcu Jelka

Kros v vrtcu Jelka

V petek, 7.6.2024 smo v vrtcu Jelka v okviru programa Mali sonček izvedli kros. Tekli so tudi...

Rožletov tek

Rožletov tek

V četrtek, devetega maja 2024, smo že desetič zapored organizirali priljubljeni Rožletov tek....

Dostopnost