Jutri nas obišče Dedek Mraz

l

18. decembra, 2023

Danes je napočil dan da smo napisali pismo Dedku Mrazu. Vse nas je prevzela praznična vzdušje, ki se širi po zraku, in želeli smo deliti svoje želje z dobrim možem, ki prinaša radost in darila v tem čarobnem času leta.

Dragi Dedek Mraz,

pozdravljen iz našega malega vrtca! Zares smo veseli, da smo imeli priložnost napisati ti to pismo, čeprav še ne znamo pisati. Zato smo se odločili, da ti pošljemo nekaj risb, da boš lahko videl, kaj si želimo. Verjamemo, da boš našel veselje v naših skromnih umetniških delih.

Poleg igrač in sladkarij smo si zaželeli nekaj posebnega. Želimo si sonce!

Upamo, da se boš jutri lahko oglasil in nas obiskal. Komaj čakamo, da te spoznamo in se s teboj družimo.

Želimo ti mirno potovanje in se veselimo tvojega obiska!

Matjaž Zupin Muzik

Zadnji dogodki:

Kros v vrtcu Jelka

Kros v vrtcu Jelka

V petek, 7.6.2024 smo v vrtcu Jelka v okviru programa Mali sonček izvedli kros. Tekli so tudi...

Rožletov tek

Rožletov tek

V četrtek, devetega maja 2024, smo že desetič zapored organizirali priljubljeni Rožletov tek....

Dostopnost