Peka praznične potice

l

14. decembra, 2023

V prazničnem decembru smo v vrtcu pripravili posebno dejavnost, ki je navdušila tako otroke kot tudi vzgojitelje. Tokrat smo skupaj s kuharicami ustvarili praznično vzdušje in se podali v čarobni svet peke potic. Naši otroci so bili navdušeni nad idejo, da bodo sami ustvarili svojo potico.

V dveh dneh so se zvrstili vsi oddelki tako, da je vsak otrok naredil svojo potico. Vsak otrok je imel priložnost izbrati svoj nadev, ki je obsegal široko paleto okusov: orehi, kokos, cimet, sladkor, rozine, bomboni in še mnogo drugih sladkih presenečenj. Kuharice, ki so nam bile v veliko pomoč, so pripravile odlično testo, ki so ga otroci sami zvaljali. Nato so pod vodstvom kuharic ustvarili svoje unikatne potice.

Otroci so s polno vnemo in navdušenjem izdelovali svoje kulinarične mojstrovine. V kuhinji je vladala prava delovna vnema, smeh in veselje. Kuharice Nina, Bernarda ter Marta so s svojimi izkušnjami in strokovnostjo poskrbele, da so potice zadišale po celotnem vrtcu.

Zadnji dogodki:

ZBIRAMO ZA ZAVETIŠČE

ZBIRAMO ZA ZAVETIŠČE

Dragi starši, otroci in zaposleni vrtca Mlinček! Tudi letošnja akcija "Zbiramo za zavetišče," je...

Obisk reševalca

Obisk reševalca

V sredo, 20.3.2024 nas je v vrtcu Jelka obiskal reševalec. Razkazal nam je reševalno vozilo,...

Obisk Pasavčka

Obisk Pasavčka

V petek, 15.3.2024, nas je v vrtcu Jelka obiskal Pasavček v spremstvu sodelavke APV. Vsi smo se ju...

Dostopnost