Delavnici za starše

13. aprila, 2023

Spoštovani starši,

vljudno vas vabimo na delavnici v okviru ŠOLE ZA STARŠE, in sicer na:

1. delavnico Govorni razvoj otroka s praktičnimi vajami v četrtek, 13. 4. 2023, od 16.30 do 18.00 v zbornici vrtca Mlinček v Naklem. Delavnico bosta vodili strokovni delavki vrtca Andreja Hafner Krek in Aleksandra Meglič. Na delavnici boste starši dobili kar nekaj idej za izvajanje govornih igric z otroki doma;

2. delavnico »Odprte karte« med družino in vrtcem v sredo, 19. 4. 2023, od 16.30 do 18.00 v zbornici vrtca Mlinček v Naklem. Delavnico bodo vodile strokovne delavke vrtca Saša Krenner, Zorka Jereb in mag. Gabrijela Masten. Na delavnici se bomo pogovarjali o pomenu sodelovanja staršev in vrtca pri različnih vzgojnih izzivih. Izpostavili bomo lahko tudi posamezne vzgojne situacije in skupaj iskali ideje oz. rešitve za obvladovanje le-teh.

Delavnici sta brezplačni in sta organizirani z namenom, da si med seboj izmenjamo poglede, ideje, izkušnje in osvežimo znanje ter pridobimo informacije, ki bodo koristne in uporabne pri delu z otroki tako v vrtcu kot doma.

Prijazno vabljeni.

Drugi roditeljski sestanki

Spoštovani starši. Lepo vabljeni na roditeljske sestanke, ki bodo potekali v sledečih terminih:...