Vloga za premestitev otroka

l

1. marca, 2022

Spoštovani starši.

Seznanjamo vas z možnostjo premestitve otrok, ki so že vključeni v vrtec, v drugo enoto/vrtec od 1. 9. 2022 dalje.

Izpolnjeno VLOGO ZA PREMESTITEV OTROKA na drugo lokacijo vrtca (Vrtec Mlinček v Naklem, Vrtec Jelka v Dupljah) pošljite na naslov OŠ Naklo, Glavna cesta 47, in sicer v času vpisa v vrtec za šolsko leto 2022/2023 (od 1. do 8. marca 2022).

Obrazec je v priponki, dobite ga lahko tudi v vrtcu.

Otroci, ki so že vključeni v vrtec in katerih starši bodo oddali pisno vlogo za premestitev otroka v času javnega vpisa otrok v vrtec za naslednje šolsko leto, imajo prednost pred še nesprejetimi otroki. Na željo staršev vrtec zagotovi prestop otroka v okviru možnosti z novim šolskim letom oz. če to omogoča organiziranost oddelkov.

Za morebitna vprašanja v zvezi s premestitvami smo vam na voljo tudi na: gabrijela.masten@os-naklo.si.

Zadnja obvestila:

Roditeljski sestanki

Spoštovani starši. Lepo vabljeni na prve roditeljske sestanke, ki bodo potekali v sledečih...

Novo vrtčevsko leto

Spoštovani starši, ob začetku novega šolskega leta vam želimo veliko poguma, da boste zaupali...

Dostopnost