pouk  
 
 
 
  hitre povezave  
  vizitka
  govorilne ure
  urniki
  urnik šolske knjižnice
  šolski zvonec
  publikacija - LDN šole
  dokumenti
  spletne povezave  
  Twitter @OsNaklo
Spletna učilnica Moodle
  šolsko glasilo Kapljice
Zgodovina - 2. svet. vojna
Ministrstvo za šolstvo
Občina Naklo
Državni izpitni center
  Učiteljska.net
  Zmaga - spletno učenje
  Spletni slovar PONS
  Vladni portal za otroke
  Obvestila  
Nadomeščanja

pet., 14. 2. 2020, B, sre. 13.21

Odsotni učitelji

  • Ganna Mahmoud Daša: 2, 4 ura
  • Grašič Andreja: 1, 2 ura
  • Černilec Nataša: 3, 5 ura
  • Gorenc Katarina: 3, 5, 6, 7 ura
  • Svetelj Katja: 0, 1, 2, 3, 4 ura
  • Valter Tina: 12:05 - 16:15, 15:30 - 16:15 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
1. a 1. Debenec Damjana, lum
namesto Grašič Andreja, lum
1a /
2. Debenec Damjana, lum
namesto Grašič Andreja, lum
1a /
3. Tušek Karla, špo
namesto Grašič Andreja, špo
tel1 /
2. p 3. Sivec Staša, gum
namesto Svetelj Katja, gum
2p /
3. p 0. Jarc Mateja, slj
namesto Svetelj Katja, slj
3p /
1. Kokalj Tanja, slj
namesto Svetelj Katja, slj
3p /
2. Sivec Staša, spo
namesto Svetelj Katja, spo
3p združevanje
3. Sivec Staša, gum
namesto Svetelj Katja, gum
2p /
4. Kokalj Tanja, mat
namesto Svetelj Katja, mat
3p združevanje
7. c 2. Smolej Tihana, mat
namesto Ganna Mahmoud Daša, geo
mat2 /
3. Šifrer Marjeta, zgo
namesto Černilec Nataša, nar
zgo /
8. a 3. Kordež Barbara, mat, Matematika, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Gorenc Katarina, mat
gum /
5. odpade
namesto Gorenc Katarina, tit
/ /
8. b 3. Kordež Barbara, mat, Matematika, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Gorenc Katarina, mat
gum /
4. Stoilov Spasova Vera, tja, Angleščina, skupina 1, Angleščina, skupina 2, Angleščina, skupina 3, Angleščina, skupina 4
namesto Ganna Mahmoud Daša, geo
tja3 /
5. Knez Špela, fiz
namesto Černilec Nataša, kem
fike /
6. odpade
namesto Gorenc Katarina, tit
/ /
7. odpade
namesto Gorenc Katarina, tit
/ /
8. c 3. Kordež Barbara, mat, Matematika, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Gorenc Katarina, mat
gum /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Debenec Damjana 1.
namesto Grašič Andreja, lum
1a /
2.
namesto Grašič Andreja, lum
1a /
Jarc Mateja 0. 3. p, slj
namesto Svetelj Katja, slj
3p /
13:00 - 16:15 PB1,
namesto Valter Tina,
/ /
15:30 - 16:15 PB2,
namesto Valter Tina,
/ /
Knez Špela 5. 8. b, fiz
namesto Černilec Nataša, kem
fike /
Kokalj Tanja 1. 3. p, slj
namesto Svetelj Katja, slj
3p /
4. 3. p, mat
namesto Svetelj Katja, mat
3p združevanje
Kordež Barbara 3. 8. a, 8. c, 8. b, mat, Matematika, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Gorenc Katarina, mat
gum /
Poljanšek Lara 12:05 - 12:55 PB1,
namesto Valter Tina,
/ /
Sivec Staša 2. 3. p, spo
namesto Svetelj Katja, spo
3p združevanje
3. 3. p, gum
namesto Svetelj Katja, gum
2. p, gum
namesto Svetelj Katja, gum
2p
2p
/
/
Smolej Tihana 2. 7. c, mat
namesto Ganna Mahmoud Daša, geo
mat2 /
Stoilov Spasova Vera 4. 8. b, tja, Angleščina, skupina 1, Angleščina, skupina 2, Angleščina, skupina 3, Angleščina, skupina 4
namesto Ganna Mahmoud Daša, geo
tja3 /
Šifrer Marjeta 3. 7. c, zgo
namesto Černilec Nataša, nar
zgo /
Tušek Karla 3.
namesto Grašič Andreja, špo
tel1 /
Zupanc Tanja 12:10 - 12:55 3p /

 

Vsa nadomeščanja ...

 

   
 
OŠ Naklo
 
 
domov | šola | dogodki | pouk | učenci | starši | zaposleni | vrtec