pouk  
 
 
 
  hitre povezave  
  vizitka
  govorilne ure
  urniki
  urnik šolske knjižnice
  šolski zvonec
  publikacija - LDN šole
  dokumenti
  spletne povezave  
  Twitter @OsNaklo
Spletna učilnica Moodle
  šolsko glasilo Kapljice
Zgodovina - 2. svet. vojna
Ministrstvo za šolstvo
Občina Naklo
Državni izpitni center
  Učiteljska.net
  Zmaga - spletno učenje
  Spletni slovar PONS
  Vladni portal za otroke
  Obvestila  
Nadomeščanja

tor., 12. 11. 2019, B, pon. 8.42

Odsotni učitelji

  • Jeras Gregor: 4 ura
  • Eržen Špela: 1, 2, 12:05 - 12:55 ura
  • Marenk Katja: 1, 2 ura
  • Marčun Neža: 12:05 - 13:45 ura
  • Peternel Petra: 3, 4 ura
  • Šifrer Marjeta: 0, 1, 3 ura
  • Korenjak Marčun Petra: 1 ura
  • Žagar Pernar Tina: 5 ura
  • Bajd Maja: 2, 7:30 - 8:15, 12:55 - 13:45 ura
  • Maljuga Klara: 4, 5 ura
  • Zupan Jasna: 5 ura


Nadomeščanja po razredih

Razred Ura Nadomešča Učilnica Opombe
4. b 1. Rajh Breda, slj
namesto Marenk Katja, tja
4b /
5. a 4. Belehar Blaž, špo, Šport 5. r fantje
namesto Jeras Gregor, špo
tel3 /
5. b 4. Belehar Blaž, špo, Šport 5. r fantje
namesto Jeras Gregor, špo
tel3 /
8. a 1. Stoilov Spasova Vera, tja, Angleščina, skupina 1, Angleščina, skupina 2, Angleščina, skupina 3, Angleščina, skupina 4
namesto Korenjak Marčun Petra, lum
tja3 /
2. Kordež Barbara, tja, Angleščina, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Marenk Katja, tja
tja2 /
2. Knez Špela, slj, Slovenščina, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Bajd Maja, slj
mat2 /
3. Kordež Barbara, mat, Matematika, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Peternel Petra, mat
mat3 /
5. Gorenc Katarina, tit, Tehnika in tehnologija 8. a1 (1/2), Tehnika in tehnologija 8. a2 (2/2)
namesto Maljuga Klara, gum
gum /
8. b 0. Belehar Blaž, ods
namesto Šifrer Marjeta, ods
zgo /
1. Kavčič Nina, bio
namesto Eržen Špela, bio
bio /
2. Kordež Barbara, tja, Angleščina, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Marenk Katja, tja
tja2 /
2. Knez Špela, slj, Slovenščina, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Bajd Maja, slj
mat2 /
3. Kordež Barbara, mat, Matematika, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Peternel Petra, mat
mat3 /
4. Košnik Anja, tja, Angleščina, skupina 1, Angleščina, skupina 2, Angleščina, skupina 3, Angleščina, skupina 4
namesto Maljuga Klara, gum
tja1 /
8. c 1. Smolej Tihana, zgo (zaposlitev)
namesto Šifrer Marjeta, zgo
mat2 /
2. Kordež Barbara, tja, Angleščina, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Marenk Katja, tja
tja2 /
2. Knez Špela, slj, Slovenščina, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Bajd Maja, slj
mat2 /
3. Kordež Barbara, mat, Matematika, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Peternel Petra, mat
mat3 /
9. a 3. Černilec Nataša, kem
namesto Šifrer Marjeta, zgo
fike /
4. Bohinec Milan, mat, Mat, skupina 1
namesto Peternel Petra, mat
mat3 /
5. odpade
namesto Zupan Jasna, slj
/ /
5. Ganna Mahmoud Daša, slj, Slj, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Žagar Pernar Tina, slj
geo /
9. b 2. Kavčič Nina, bio
namesto Eržen Špela, bio
bio /
4. Bohinec Milan, mat, Mat, skupina 1
namesto Peternel Petra, mat
mat3 /
5. odpade
namesto Zupan Jasna, slj
/ /
5. Ganna Mahmoud Daša, slj, Slj, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Žagar Pernar Tina, slj
geo /


Nadomeščanja po učiteljih

Učitelj Ura Nadomeščanje Učilnica Opombe
Belehar Blaž 0. 8. b, ods
namesto Šifrer Marjeta, ods
zgo /
4. 5. b, 5. a, špo, Šport 5. r fantje
namesto Jeras Gregor, špo
tel3 /
Bohinec Milan 4. 9. b, 9. a, mat, Mat, skupina 1
namesto Peternel Petra, mat
mat3 /
Bucalo Ksenija 12:55 - 13:45 PB2,
namesto Bajd Maja,
/ /
Černilec Nataša 3. 9. a, kem
namesto Šifrer Marjeta, zgo
fike /
Debenec Damjana 6:35 - 7:30 JV1,
namesto Bajd Maja,
/ /
7:30 - 8:15 JV1,
namesto Bajd Maja,
/ /
Ganna Mahmoud Daša 5. 9. a, 9. b, slj, Slj, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Žagar Pernar Tina, slj
geo /
Gorenc Katarina 5. 8. a, tit, Tehnika in tehnologija 8. a1 (1/2), Tehnika in tehnologija 8. a2 (2/2)
namesto Maljuga Klara, gum
gum /
Grašič Andreja 12:05 - 12:55 PB2,
namesto Eržen Špela,
/ /
Kavčič Nina 1. 8. b, bio
namesto Eržen Špela, bio
bio /
2. 9. b, bio
namesto Eržen Špela, bio
bio /
Knez Špela 2. 8. b, 8. a, 8. c, slj, Slovenščina, skupina 2 (zaposlitev)
namesto Bajd Maja, slj
mat2 /
Kordež Barbara 2. 8. b, 8. a, 8. c, tja, Angleščina, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Marenk Katja, tja
tja2 /
3. 8. c, 8. b, 8. a, mat, Matematika, skupina 1 (zaposlitev)
namesto Peternel Petra, mat
mat3 /
Košnik Anja 4. 8. b, tja, Angleščina, skupina 1, Angleščina, skupina 2, Angleščina, skupina 3, Angleščina, skupina 4
namesto Maljuga Klara, gum
tja1 /
12:05 - 13:45 PB1,
namesto Marčun Neža,
/ /
Rajh Breda 1. 4. b, slj
namesto Marenk Katja, tja
4b /
Smolej Tihana 1. 8. c, zgo (zaposlitev)
namesto Šifrer Marjeta, zgo
mat2 /
Stoilov Spasova Vera 1. 8. a, tja, Angleščina, skupina 1, Angleščina, skupina 2, Angleščina, skupina 3, Angleščina, skupina 4
namesto Korenjak Marčun Petra, lum
tja3 /

 

Vsa nadomeščanja ...

 

   
 
OŠ Naklo
 
 
domov | šola | dogodki | pouk | učenci | starši | zaposleni | vrtec