pouk

Poletna letovanja otrok 2021 - 6. 5. 2021

V prilogi najdete letak s predstavitvijo letovanj, ki jih v letošnjem letu organizira Društvo prijateljev mladine Škofja Loka.

Starši otroke prijavite prek spletnega obrazca: https://www.dpm-skofjaloka.si/2021/05/05/prijavni-obrazec-letovanja-2021/.

Ker je trenutna situacija epidemije zelo razburljiva, so rezervacije mest informativne narave. Pogodbe starši dobite, ko bo znano, ali bo letovanje glede na priporočila in odloke pristojnih organov mogoče izvesti.

Sofinanciranje za otroke s stalnim prebivališčem na področju Občine Naklo bo DPM Škofja Loka na prvi stopnji urejalo na podlagi odločb o otroškem dodatku, ki jim jih boste starši dostavili po navadni ali e-pošti.

Za dodatne informacije se lahko obrnete direktno na DPM Škofja Loka ali pa vam pomagamo na šoli (Teja Štefančič: 04 277 01 16 / teja.stefancic@os.naklo.si).

Lepo vabljen k prijavi!

Priloga 0: