pouk

Izposoja knjig v času zaprtja šole - 1. 12. 2020

Za potrebe izvajanja domačega branja, bralne značke ali prostočasnega branja bomo omogočili izposojo knjig na vseh treh lokacijah. Izposoja bo možna dvakrat tedensko po eno uro, in sicer v torek in četrtek od 14. do 15. ure. Postopek bo tekel brezstično. Starši ali učenci napišite elektronsko sporočilo, v katerem bo razvidno, na katero ime učenca bodo izposojene knjige in naslov knjige. Knjige, opremljene z imenom in priimkom učenca, bodo pripravljene na mizah blizu vhodov v stavbe (v Naklem vhod pri ambulanti). Knjige, ki jih boste vračali, odložite v za to pripravljene škatle.

Elektronska sporočila pošljite:

Vsi učenci, ki obiskujete centralno šolo (od 1. do 9. razreda), pošljite podatke na: kristina.valant@os-naklo.si. Učenci predmetne stopnje iz Dupelj in Podbrezij boste knjige prevzeli na podružnicah (knjige bodo pripeljali hišniki).

Za učence, ki obiskujejo PŠ Duplje, pišite na naslov: damjana.debenec@os-naklo.si.

Za učence, ki obiskujejo PŠ Podbrezje, pišite na naslov: stasa.sivec@os-naklo.si.

Vsa obvestila ...