pouk

Obvestila

NUJNO OBVESTILO o zaprtju vrtcev z dnem 26. 10. 2020 in o nujnem varstvu - 23. 10. 2020

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bosta od ponedeljka, 26. 10. 2020, dalje Vrtca JELKA in MLINČEK ZAPRTA iz razloga zajezitve nadaljnje širitve virusa SARS CoV-2.

Vrtci v Sloveniji bodo v naslednjem tednu odprti za nujna varstva. V pristojnosti župana občine Naklo je tudi odločitev, da zaradi slabe epidemiološke slike v kraju, vrtec v določeni situaciji lahko tudi popolnoma zapre.

V trenutni situaciji je z g. županom dogovorjeno, da bo od  ponedeljka, 26. 10. 2020, dalje organizirano dežurno varstvo samo za nujne primere v vrtcu Mlinček v Naklem. Potrebam po varstvu bomo prilagodili tudi poslovni čas in ga po možnosti skrajšali.

Sprejemali bomo le zdrave otroke staršev, kjer sta oba starša dolžna v naslednjem tednu opravljati delo pri delodajalcu, delodajalec pa jima dela ne more omogočiti na daljavo, in to izkažeta s pisnim potrdilom/izjavo delodajalca (v prilogi 1 - vzorec potrdila, ki ga izpolni vaš delodajalec).

Da bomo nujno dežurstvo lažje organizirali, vas prosimo, da nas obvestite o morebitni PRISOTNOSTI vašega otroka v naslednjem tednu na e-naslov: vrtec.mlincek@os-naklo.si do sobote, 24. 10. 2020, do 12. ure. Obvezno napišite tudi uro prihoda in odhoda otroka.

Ob prvem obisku vrtca v naslednjem tednu prosimo predložite naslednja dokazila:

- potrdilo delodajalca, da starši opravljajo delo, ki je nujno za državo in družbo (priloga 1);

- podpisano izjavo, da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženimi osebami (priloga 2).

V času zaprtja vrtcev bodo starši, katerih otroci vrtca ne bodo obiskovali, plačila oproščeni.

O vseh nadaljnjih informacijah vas bomo obveščali preko naše spletne strani www.os-naklo.si in eAsistenta za vrtce.

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

Milan Bohinec

ravnatelj