pouk

urnik šolske knjižnice

Vpis v vrtec za šolsko leto 2020/2021 - 11. 2. 2020

Spoštovani starši.

Spodaj v prilogi  objavljamo RAZPIS ZA VPIS OTROK V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2020/2021 (za sprejem s 1. 9. 2020) - priloga 1.

Javni vpis novincev v vrtec za naslednje šolsko leto 2020/2021 bo potekal v času od 2. do 6. marca 2020.

V tem času je potrebno oddati VLOGO ZA VPIS OTROKA V VRTEC - priloga 2 spodaj.

Nove vloge za sprejem s 1. 9. 2020 morajo oddati tudi vsi starši, katerih vloge za sprejem so bile v lanskem letu zavrnjene in so njihovi otroci ostali na čakalnem seznamu za sprejem med šolskim letom 2019/2020.

Če je vloga poslana priporočeno po pošti, se za dan vložitve šteje dan oddaje na pošto, če pa je vloga poslana z navadno pošto, mora prispeti najpozneje do zadnjega dne razpisa za vpis, da se smatra, da je bila pravočasno poslana. Če bo vpisanih več otrok, kakor je v vrtcu prostih mest, bo odločala komisija za sprejem otrok v vrtec in upoštevala le pravočasno (to je v času razpisa) prispele vloge.

LEPO VABLJENI!

Več informacij glede vpisa si lahko preberete tudi na levi strani spletne strani vrtca (zavihek Vpis v vrtec).

___________________________________________________________________________

V času rednega vpisa starše in otroke vabimo na DAN ODPRTIH VRAT v vrtec Mlinček v Naklem in v vrtec Jelka v Dupljah, ki bo v TOREK, 3. 3. 2020 (9.30 do 10.30 ure). Z veseljem vam bomo odgovorili na vsa vprašanja, ki se vam porajajo ob vpisu otroka v vrtec, zato dobrodošli.

__________________________________________________________________________________

Starši boste obvestilo o sprejemu otroka v vrtec ali o uvrstitvi otroka na čakalni seznam dobili po pošti najkasneje do konca maja.

Seznam sprejetih  in čakalni seznam bo objavljen tudi na oglasni deski vrtca in na spletnih straneh vrtca. Podatki o otrocih bodo objavljeni pod šifro, ki jo boste prejeli z obvestilom.

DODATNA POJASNILA

Za vse ostale informacije glede vpisa se lahko posvetujete s svetovalno delavko in pomočnico ravnatelja mag. Gabrijelo Masten (telefon: 04 277 01 06, e-mail: gabrijela.masten@os-naklo.si).

Priloga 0:

Vsa obvestila ...