OBVESTILA

Naj knjiga marca

Spet ste bili zelo pridni pri glasovanju za Mojo naj knjigo. Prejeli smo več kot 330 glasov. Rezultati pa so naslednji:

·        na vrhu kraljuje zbirka stripov Pasji mož,
·        na drugo mesto ste z glasovi postavili kriminalko Igorja Karlovška Nasvidenje, Lara,
·        tretje mesto pa je zasedla zbirka stripov Garfield.

Hvala vsem za sodelovanje. Zadnje mesečno glasovanje bo potekalo v aprilu, in sicer med 8. in 12. aprilom 2024. Vabljeni, da glasujete. V mesecu maju pa bomo razglasili knjigo leta naše šole.

Bralna značka

Učenci in učenke predmetne stopnje,

po odhodu učiteljice Maje Bajd na porodniški dopust bralno značko prevzemam knjižničarka Tadeja Česen Šink. S tem tednom (25. marec 2024) boste o vsebini prebranih knjig lahko pripovedovali vsak dan 6. šolsko uro v šolski knjižnici.

Učenci od 6. do 8. razreda bralno značko lahko opravljate do konca meseca maja, učenci 9. razreda pa do konca meseca aprila

Čas hitro beži, zato vse učence, še posebej pa devetošolce opozarjam, da pohitite.

RAZPIS ZA VPIS V VRTEC 2024/2025 (sprejem s 1. 9. 2024)

Spoštovani starši.

Objavljamo RAZPIS ZA VPIS OTROK V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2024/2025 za sprejem s 1. 9. 2024 (v povezavi).

VLOGO ZA VPIS OTROKA V VRTEC (obrazec na povezavi spodaj) je potrebno oddati v času razpisa, to je od 4. do 8. marca 2024.

PRIJAZNO VABLJENI!

Več informacij glede vpisa si lahko preberete tudi na naši spletni vrtca (zavihek Vpis v vrtec).

Starši boste obvestilo o sprejemu otroka v vrtec ali o uvrstitvi otroka na čakalni seznam dobili po pošti najkasneje do konca aprila.

Seznam sprejetih  in čakalni seznam bo objavljen tudi na oglasni deski vrtca in na spletnih straneh vrtca. Podatki o otrocih bodo objavljeni pod šifro, ki jo boste prejeli z obvestilom.

Vrtec lahko sprejme otroka, ko je dopolnil starost najmanj 11 mesecev, če starši ne uveljavljajo več pravice do starševskega dopusta v obliki polne odsotnosti z dela.

Vse dodatne in želene informacije boste dobili na informativnem roditeljskem sestanku, ki bo potekal v prvi polovici meseca junija 2024.

Na podlagi Zakona o nalezljivih boleznih (ZNB) se vključitev necepljenega otroka v javni vrtec zavrne, če iz potrdila pediatra o zdravstvenem stanju otroka izhaja, da otrok ni bil cepljen proti ošpicam, mumpsu in rdečkam, pa za to ne obstajajo medicinski razlogi, ugotovljeni z odločbo o opustitvi cepljenja.

Sofinanciranje plačil staršev za vrtec, Zakon o vrtcih (ZVrt)

S 1. septembrom 2021 so starši oproščeni plačila vrtca za:

– mlajšega otroka, če imajo hkrati vključena v vrtec dva otroka;

– tretjega in vsakega nadaljnjega otroka iz iste družine, ne glede na to, ali je v vrtec vključen hkrati s svojim sorojencem.

Plačilo staršev za vrtec v višini znižanega plačila vrtcem zagotavlja državni proračun.

DODATNA POJASNILA

Za dodatne informacije v zvezi z vpisom otroka v vrtec in  svetovanjem glede vključevanja otroka v vrtec se lahko posvetujete s svetovalno delavko in pomočnico ravnatelja mag. Gabrijelo Masten, na telefonski številki 04 277 01 06 ali po e-pošti gabrijela.masten@os-naklo.si.

S klikom na spodnji povezavi prenesete dokumenta:

Vpis otrok v vrtec v šolskem letu 2024_2025(pdf)

Vloga za vpis v vrtec 2024_25(pdf)

Javni razpis za vpis v vrtec za šol. leto 2023/2024

Javni razpis za vpis v vrtec za šolsko leto 2023/2024

Spoštovani starši.

Objavljamo RAZPIS ZA VPIS OTROK V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024 za sprejem s 1. 9. 2023 (na spodnji povezavi).

VLOGO ZA VPIS OTROKA V VRTEC (obrazec na povezavi) je potrebno oddati v času razpisa, to je od 1. do 8. marca 2023.

PRIJAZNO VABLJENI!

___________________________________________________________________________

Vse dodatne in želene informacije boste dobili na informativnem roditeljskem sestanku, ki bo potekal v prvi polovici meseca junija 2023.

Na podlagi Zakona o nalezljivih boleznih (ZNB) se vključitev necepljenega otroka v javni vrtec zavrne, če iz potrdila pediatra o zdravstvenem stanju otroka izhaja, da otrok ni bil cepljen proti ošpicam, mumpsu in rdečkam, pa za to ne obstajajo medicinski razlogi, ugotovljeni z odločbo o opustitvi cepljenja.

Sofinanciranje plačil staršev za vrtec, Zakon o vrtcih (ZVrt)

S 1. septembrom 2021 so starši oproščeni plačila vrtca za:

– mlajšega otroka, če imajo hkrati vključena v vrtec dva otroka;

DODATNA POJASNILA

Za dodatne informacije v zvezi z vpisom otroka v vrtec in  svetovanjem glede vključevanja otroka v vrtec se lahko posvetujete s svetovalno delavko in pomočnico ravnatelja mag. Gabrijelo Masten, na telefonski številki 04 277 01 06 ali po e-pošti gabrijela.masten@os-naklo.si.

Razpis za vpis otrok v vrtec za šolsko leto 2023/24

Vloga za vpis otroka v vrtec (obrazec)