dogodki
  Zgodilo se je

Šport in športna tekmovanja

Športno popoldne s starši - PŠ Podbrezje - 22. 9. 2019

V četrtek, 19. 9., je na šolskem igrišču pred šolo potekalo športno popoldne, kjer smo se družili učenci, starši in učitelji. Starši so se lahko preizkusili v različnih športnih aktivnostih, se pomerili s svojim otrokom in imeli možnost prisluhniti besedam gospe Tine Šparovec, športne pedagoginje. Ta je poskušala odgovoriti na vprašanje, zakaj je gibanje potrebno.

Ker pa šola leži v kraju s čudovito okolico, smo se podali tudi na krajši test hoje, kjer nam je pomagala naša športna pedagoginja, Ljuba Celar. Spregovorila je o hoji in nam pokazala nekaj dihalnih vaj. Med najbolj zanimivimi športnimi igrami je bila igra Hitre žoge. Zelo smo uživali tudi ob nekaterih nalogah športno vzgojnega kartona.

Športne aktivnosti so bile povod za veliko smeha, dobre volje in sproščenega vzdušja.

Hvala lepa gospe Tini Šparovec za pomoč pri izvedbi popoldneva, učiteljici športa Ljubi Celar, učencem in tudi staršem za aktivno sodelovanje in velik obisk.

učiteljice

Galerija slik