l

31. maja, 2024

Društvo prijateljev mladine Škofja Loka med poletnimi počitnicami organizira letovanja za otroke Gorenjske. Zdravstvena letovanja so sofinancirana s strani ZZZS Slovenije, Občine Naklo in akcije POMEŽIK SONCU. Termine letovanj si lahko ogledate na priloženem letaku.

Do zdravstvenega letovanja je upravičen otrok oz. mladostnik med 5. in 19. letom starosti, če je bil v času od preteklega razpisa (od 3. 3. 2023 do 5. 4. 2024) večkrat bolan (ima vsaj dva zapisa v zdravstveni karton) ali če je bil zaradi bolezni hospitaliziran in je to zabeleženo v medicinski dokumentaciji. Obrazce zdravstvenih predlogov lahko dvignete pri otrokovem pediatru.

Otroka sicer lahko prijavite preko spletnega obrazca na spletni strani DPM Škofja Loka, ker pa je mest le še nekaj, je bolje, da se obrnete direktno na Jelko Jelovšek Srebot (040 334 475, dpm.skofjaloka@gmail.com), ki vam je na voljo za informacije glede prostih terminov. Iz društva nas obveščajo tudi, da je sofinanciranje Občine Naklo že potrjeno.

Vabljeni k prijavi!

Letak-letovanje-GORENJSKA-2024.pdf

Zadnja obvestila:

Dostopnost