Sobotna vaja in koncert za starše pevk in pevcev

l

14. maja, 2022

V soboto 14.5.2022 so se učenci in učenke razredne in predmetne stopnje OŠ Naklo, PŠ Duplje in PŠ Podbrezje srečali na pevski vaji v OŠ Naklo. Vaja je bila v znamenju prihajajočega dogodka, ki se bo zgodilo 3.6.2022 na gradu Khislstein v Kranju – Zborovski bum.

Učenke in učenci so najprej ogreli svoje glasilke, nato pa prepevali z učiteljico Klaro Maljugo slovenske in tuje pesmi. Prvič po “koroni” so se pevke in pevci zbrali in odpeli v tako velikem številu.
Ob 15. uri so se pevcem in pevkam pridružili starši in stari starši v avli šole na koncertu. Po navdušenih obrazih poslušalcev, tihem petju pesmi “Dan ljubezni” skupaj z zborom ter glasnem ploskanju ob končanem šolskem koncertu, je zbor očaral vse navzoče.

Vabljeni na Zborovski bum, kjer lahko tudi vi uživate v dobrem zborovskem petju učenk in učencev naše šole!

Zadnja obvestila:

Dostopnost